1.    
  2.     Що робити, якщо страхова компанія не платить?

Що робити, якщо страхова компанія не платить?

29.08.2017

Страховий ринок України знає сумні приклади страхових компаній, які «пішли в світ інший», не виконавши свої зобов’язання перед страхувальниками. Щорічно, кілька страховиків за різних причин згортають свою діяльність.

Історія пам’ятає такі резонансні компанії як «Галактика», «Страхові традиції», «Інвестсервіс», «Лафорт», «Гарант-авто» та ін. В 2016 році список поповнився компаніями, серед яких можна виділити «Нову» і З «Илльчевское».

На жаль, ніхто не застрахований від покупки поліса у непорядної компанії. Навіть, якщо страховик має широку мережу і великий досвід роботи – це ще не є показником його надійності та платоспроможності в майбутньому.

Також, бувають випадки, коли цілком стабільна страхова компанія переживає кризові моменти і не здатна повною мірою нести свої зобов’язання перед клієнтами.

У зв’язку з цим, страхувальникам важливо знати, які дії слід зробити, якщо компанія подає тривожні симптоми або взагалі припиняє своє існування. Одним із сигналів, що з компанією можуть бути проблеми в майбутньому є ціна на ОСАГО. Як правило, компанії, яким терміново потрібно оборотні кошти або в планах у них немає наміру виплачувати відшкодування, продають обов’язкову автостраховку з великими знижками. Також при продажу можливі порушення законодавства: виписують поліса більш дешевим зон реєстрації авто, роблять річні поліса на автобуси (тоді як повинні максимум на пів року), реалізують поліса «з коліс» і т. д. При покупці такого поліса не варто радіти помилкової економії, оскільки вона може обернутися в перспективі великими фінансовими витратами.

Питання вибору якісної страхової компанії присвячено багато статей і матеріалів, ми не будемо зараз зупинятися на цьому, а розглянемо варіант, коли компанія, не платить або затримує виплату.

Рекомендовані заходи отримання виплати дещо відрізняються в залежності від виду страхування, тому розглянемо їх окремо для ОСАЦВ і КАСКО.

Головне правило для будь-яких видів страхування – залишайте собі копію / фото копії всіх документів, які ви подаєте в страхову компанію!

Отже, варіант перший. Страхова компанія затримує виплату по ОСАГО.

Ви придбали обов’язкову автоцивілку, за полісом стався страховий випадок. Обидві сторони – винуватець і потерпілий вжили всі дії, які від них вимагаються: з місця ДТП повідомили на гарячу лінію страховика, викликали поліцію або оформили європротокол. Винуватець протягом 3-х днів звернувся в страхову компанію і подав письмову заяву про страховий випадок. Постраждалий також надав зі свого боку всі документи, розмір шкоди встановлено та погоджено, рішення суду за фактом ДТП вже в страховій компанії, минуло 90 днів з дня подачі заяви про страхову виплату, а рішення все немає… Що робити?

1. Скарга у контролюючий орган. Рекомендується направити скаргу в Моторно (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ).

МТСБУ – єдине об’єднання страховиків, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Участь у Бюро є обов’язковою умовою для реалізації полісів ОСЦПВ. У функції МТСБУ входить контроль за повнотою, своєчасністю і якістю роботи страховиків-членів щодо врегулювання страхових випадків. Представники Бюро повинні розглянути вашу скаргу і прийняти необхідні заходи, якщо компанією були порушені права потерпілих.

Також, МТСБУ здійснює страхові виплати за зобов’язаннями страховиків, визнаних банкрутами, або які перебувають у стадії ліквідації. Якщо не пощастило мати справу саме з такою «вмираючої» компанією слідкуйте за новинами на сайті Бюро, щоб не пропустити термін подачі документів для виплати з фондів МТСБУ.

2. Позов до суду. При невиконанні зобов’язань страховиком, ви можете звернутися до суду. Пакет документів повинен включати копію поліса, копії всіх заяв та інших документів, переданих в страхову компанію, а також підтвердження суми нанесеного збитку.

Варіант другий: добровільний вид страхування авто КАСКО.

Ви придбали поліс для свого улюбленого авто, сталася страхова подія, документи зібрані і подані у строки, передбачені вашим договором, але виплата не зроблена і виразної відповіді чому отримати не вдається. Варіанти дій следуюющие:

1. Офіційний запит. Можна звернутися до страховика з офіційним запитом про причини затримки страхової виплати. Якщо запит надсилається поштою, необхідно зберегти підтвердження про відправку. Якщо запит передається особисто, то важливо отримати номер вхідної кореспонденції, під яким лист було зареєстровано. Згідно із законодавством, компанія повинна надати офіційну відповідь протягом 30 календарних днів.

Цей крок необхідний для розуміння причин затримки. Якщо страховику не вистачає якихось документів з вашої сторони, то необхідно буде їх надати.

2. Претензія. Якщо за вашим запитом зрозумілої відповіді отримано не було, наступний крок, який варто зробити – це направити претензію. Претензія також відправляється офіційними каналами зв’язку, з підтвердженням про відправку і отримання. У цьому документі слід викласти перелік документів, який був направлений в компанію, вказати суму очікуваного страхового відшкодування, вимога її погасити, а також вказати, що ви плануєте звернутися до суду для врегулювання даного питання.

3. Скарга в контролюючі органи. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, є основним регулятором діяльності страхових компаній. У скаргою на бездіяльність компанії повинна міститися інформація про всі терміни, які встановлені договором, весь список документів, який ви подали страховикові. Страхової компанії ви можете направити копію такої скарги. Нацкомфінпослуг зобов’язана за вашим запитом провести перевірку факту невиплати і повідомити про її результати.

На даній скарзі можна не зупинятися і продовжувати скаржитися далі: звернутися в товариство захисту прав споживачів і написати заяву в Прокуратуру.

4. Позов до суду. Якщо попередні заходи не посприяли досудового врегулювання питання, подавайте в суд. Крім суми простроченої заборгованості ви можете стягнути пеню за кожний день прострочення та інші витрати.

Жертвою непорядної компанії може стати кожен – як сам страхувальник, так і потерпілий в ДТП. Тому, пам’ятайте, вибираючи страхову компанію, ви несете не тільки адміністративну відповідальність перед державою, а й перед людьми, які вас оточують!

Написати коментар