1.    
  2.     Сайт рейтингу страхових компаній

Сайт рейтингу страхових компаній

03.12.2017

Рейтинг страхових компаній України дозволяє клієнтам не губитися на ринку послуг страхування і звертатися тільки в надійні страхові компанії. Він визначається за співвідношенням повного розміру зібраних премій, отриманих від клієнтів, розміри виплат у страхових випадках. Аналіз цієї інформації дозволяє оцінити те, наскільки надійний страховик.

При складанні рейтингу враховуються такі критерії: Розмір статутного капіталу. Відгуки та оцінка діяльності СК реальними клієнтами. Вартість страховки. Для вибору відповідного страховика можна переглянути список компаній і останні новини в галузі страхування.

Як вибрати компанію по автострахуванню

Згідно із законодавством власники автомобілів повинні страхувати автоцивільну відповідальність. Перш ніж страхувати авто, подивіться на рейтинги страхових компаній по ОСАГО і КАСКО, які пропонують оформити страховий поліс. Бажано вибирати компанію, яка пропонує оформити автострахування вже не перший рік. На офіційних сайтах СК, які пропонують купити страховку ОСАЦВ на машину, є спеціальний калькулятор, який дозволяє розрахувати вартість страхування. Також на багатьох сайтах компаній можна оформити онлайн страхування авто.

Процедура полягає в заповненні анкети на сайті компанії, в якій пишеться вся потрібна інформація для оформлення страховки. Після цього проводиться розрахунок вартості страхування. Гроші за страховку можна перевести з банківської карти. Після оплати на вашу пошту буде відправлено електронний поліс, а також правила страхування, пам’ятка, сповіщення про ДТП.

Як оформити вигідну медичну страховку

Якщо вам потрібна вигідна медична страховка, зверніть увагу на рейтинг страхових компаній ДМС на нашому сайті. Фахівці рекомендують звернути увагу на ті страхові агентства, у яких рівень виплат більше 60 %. Медичне страхування зі стандартним набором послуг можна придбати за 400 грн., а страховий поліс з великим поруч послуг обійдеться вам в 3-6 тис. грн. у рік.

Багато компаній пропонують купити поліс у рамках корпоративного страхування. Дана страховка буде коштувати дешевше, тому вона є популярною серед клієнтів. При виборі страховика враховуйте також відгуки клієнтів, які представлені на сайті. Так можна оцінити всі позитивні і негативні сторони СК.

Написати коментар