1.    
  2.     Підводні камені страхування вантажів: на що варто звернути увагу

Підводні камені страхування вантажів: на що варто звернути увагу

29.08.2017

Страхування вантажоперевезень стабільно користується попитом на українському ринку. Страхувальником (покупцем послуги страхування) можуть бути як відправники, так і одержувачі вантажу, а також їх експедитори і перевізники. Втім, на практиці перевезені цінності схильна страхувати та сторона, для якої збитки від втрати вантажу можуть стати найбільш істотними.

Майже всі страхові компанії в Україні мають ліцензію на страхування вантажоперевезень. При цьому у кожної є свої правила, які містять опис ключових випадків, від яких можна застрахуватися, а також винятків — тобто обставин, за збитки внаслідок яких доведеться платити самому страхувальнику.

фото Підводні камені страхування вантажів: на що варто звернути увагу

В основі цих правил страхування лежать застереження Інституту лондонських страховиків (ICC), визнані переважною більшістю країн світу. Вони гармонізовані з нормами міжнародного права і застосовуються у світовій практиці вже понад 30 років. Незважаючи на те, що основні пункти договорів в частині покриття і винятків майже слово в слово повторюються в договорах різних страхових компаній, існують нюанси, які страховики бачать по-різному.

Перший момент — уявімо, що відправник вантажу поніс збитки ще до початку перевезення. Таке можливо, якщо перевезені цінності випадають з кріплень навантажувальної техніки (а буває, і незграбних рук вантажників) при завантаженні в транспорт. Це буде покриватися договором страхування?

Відповідь проста — все залежить від того, на яких умовах укладено ваш договір. Навіть якщо страхувальник вважає доцільним застрахуватися від усіх ризиків», то слід переконатися, що збитки внаслідок навантажувальних/розвантажувальних робіт також входять в список «всіх». Деякі страховики розглядають це як додаткову опцію до класичним варіантам умов ICC, а тому потребують її окремого відображення у договорі.

Другий нюанс стосується пропажі транспортного засобу без звістки разом з вантажем. Варто відзначити, що мова йде виключно про випадки, не пов’язані з шахрайськими діями. За кордоном цей ризик покривається за замовчуванням.

В Україні ж не все так просто. Всупереч класичним обсягом покриття найширших умов страхування, а саме ICC A, деякі страхові компанії свідомо обмежують зону своєї відповідальності і чітко прописують, що на відшкодування можна не розраховувати, якщо транспортний засіб з вантажем пропало без сліду.

Третій аспект може бути корисний компаніям, що здійснюють експортно-імпортні операції: він пов’язаний з можливістю отримання страхового відшкодування у валюті. Весь світ проводить міжнародні поставки на умовах INCOTERMS. З 11 діючих на сьогодні термінів тільки два прямо зобов’язують продавця подбати про страховку вантажу на користь покупця. Мова йде про умовах CIP (фрахт/перевезення та страхування оплачено до) і CIF (вартість, страхування і фрахт). В інших випадках питання страхування врегулюється за домовленістю сторін. У цьому зв’язку варто звернути увагу на два моменти.

По-перше, INCOTERMS вважає достатньою страховку, придбану на розсуд продавця. І не завжди вона повністю захищає інтереси покупця. Тому останнім завжди варто поцікавитися ключовими параметрами оформленого поліса.

По-друге, не всі страхові компанії готові здійснювати виплату відшкодування безпосередньо вигодонабувачу-нерезиденту у валюті контракту, якщо сам договір укладено у гривні. Пов’язано це переважно з податковим навантаженням та транзакційними витратами, які супроводжують валютні операції страховика. При необхідності подібної опції важливо домовитися про всі нюанси на етапі підписання договору страхування, а також прописати всі деталі у відповідних розділах договору.

І наостанок, четвертий нюанс має відношення до покриття військових ризиків. В рамках сформованої страхової практики є ряд визнаних «неблагополучних» територій, маршрути по яким автоматично виключаються з покриття.

При цьому варто уважно вичитувати, як саме виписаний подібний пункт у полісі, а саме: виключаються збитки тільки на територіях «гарячих» точок або країн, що перебувають під санкціями, або ж не підпадають під відшкодування збитків на будь-якій ділянці шляху, якщо сам маршрут пролягає через ці території. При цьому варто зазначити, що на сьогодні на ринку є страхові компанії, готові надавати страхування вантажів з розширенням на військові ризики. За умови, звісно, поточного відсутності бойових дій на застрахованих маршрутах.

На завершення підкреслю, що страхування вантажоперевезень, особливо якщо мова йде про річний генеральному договорі, вимагає постійної уваги з боку страхувальника в частині відстеження змін в маршрутах, номенклатуру перевезених вантажів, терміну перевезень і максимальної вартості цінностей в одному транспортному засобі для своєчасного відображення їх в чинному полісі.

Написати коментар