1.    
  2.     Для чого потрібно оформляти автостраховку? Страхування автомобіля

Для чого потрібно оформляти автостраховку? Страхування автомобіля

29.08.2017

Кожен з нас хоче відчувати себе затишно і надійно, а ті люди які водять автомобіль особливо. Тим не менш машина яка вона не була – справа не надійне, тому при придбанні автомобіля потрібно обов’язково його застрахувати щоб не траплялося усіляких бід і пригод. Що для цього потрібно зробити і куди пильно акцентувати свою увагу, ви дізнаєтеся в цій статті.

По безлічі різних показників буде залежати те, як застрахувати вашу машину вдало, а головне правильно. Якою дорогою піти і з якою компанією укласти угоду про компенсацію коштів при настанні страхового випадку.

В наш час, більшість фірм можуть запропонувати вам автострахування, але на кого покластися, щоб не “кинули” і домогтися належні стягнення при настанні страхової справи? В даний час працює багато підприємств у свій черга надають чимало версій полісів страхування.

Кожен досвідчений автолюбитель знає, даний поліс просто незамінний, адже невдачі відбуваються саме в позаурочний час бо коли ви цього, звичайно ж, абсолютно не очікуєте. Цей документ покриє вам ремонт машини і навіть лікування жертв ДТП.

Автострахування старого автомобіля

Багато компаній, нараховують більші страхові внески автовласнику, чиї автомобілі старше навіть 5 років, погодьтеся не показник для машини. Тому багато хто просто не бажає зустрічатися зі страховкою, ніж потім починати судові позови та суперечки з приводу страховки автомобіля.

На ділі ж старі автомобілі по суті ризику на дорозі не відрізняються від нових авто. Старенькі машини страхують від викрадень, від аварій, від поломок та ін. Однак деякі компанії взагалі відмовляються страхувати автомобіль, яким більше 10 років.

Автострахування тюнингованного автомобіля

Крім страхування автомобіля, ви повинні будете скласти договір страховки наявного тюнінгу. Окремо розраховуються і тарифи на тюнінг, правильно називають в договорах «додаткове обладнання».

Якщо ви хочете застрахувати автомобіль цілком, без окремого страхування тюнінгу, додаткове обладнання на авто вам повинні встановлювати професійні компанії з тюнінгу. Страхування проходить просто автомобіль оглядається, оцінюється і укладається договір про автострахування. Однак ви можете бути незадоволені результатом оцінки, тоді або залучайте незалежного оцінювача, або звертайтесь в іншу страхову компанію.

У разі, якщо ваше авто вже застраховане, а ви вирішили протюнингуваты його, то процес перестрахування не потрібен, достатньо лише звернутися до страховика і доплатити необхідну суму за тарифом. Складність страхування є з авто з нанесеної аерографією. Причина полягає в тому, що часто автовласники звертаються в прості ательє по аерографії, завдяки чому складно визначити вартість малюнка, а отже і повну вартість авто.

Можна, до речі, окремо застрахувати аерографію в тому місці, де її наносили, тому багато центри надають таку послугу своїм клієнтам.

Написати коментар